WaypointGame
 
Waypoint #3756

Teatr Nowy

Współrzędne Współrzędne:
52.20543, 21.019228
Punkty Wartość:
10
Założyciele Założyciel:
Opublikowano Data publikacji:
02.10.2017 00:00 (seria 6, sezon 10)
Player Aby zgłosić odwiedziny musisz się zalogować.
Opis Opis:
Po niemal dwóch latach modernizacji Teatr Nowy rozpoczął działalność przy ulicy Madalińskiego, wcześniej mając do dyspozycji salę przy Wale Miedzeszyńskim. Projekt przebudowy i remontu zabytkowej hali warsztatowej i garażu MPO został wykonany przez pracownię Piotr Fortuna Architekci z Gdyni. Nadrzędną ideą projektu było zachowanie charakteru hali.

W nowej siedzibie powstała sala widowiskowa na 450 miejsc, księgarnia, kawiarnia, przestrzeń do aranżacji na konferencje, czy seminaria oraz przestrzeń na zewnątrz, na której odbywać się mogą koncerty i przedstawienia. Byłem tam w niedzielę przed południem i bardzo miło było patrzeć jak przestrzeń tętni życiem.

Zdjęcie nr 2 pokazuje pobliskiego (druga strona kompleksu) waypointa po remoncie. Na stronie waypointa nie ma aktualnego zdjęcia.
Gdzie jest kod? Miejsce ukrycia kodu:
Zdjęcie nr 1, vlepka w widocznym narożniku długiej ławki. UWAGA: pierwszą cyfrę w kodzie waypointa wpisujemy 5, nawet jeśli jest inna. Niestety mam bardzo niewyraźne zdjęcie vlepki i nie mam pewności, co do tej cyfry :P
Zdjęcia Zdjęcia:
ZdjęcieZdjęcie
Punkty Ocena odwiedzających:
Brak ocen
Komentarze Najnowsze komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy dotyczących tego waypointa.

Player Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Pomysł: zerozeroseven | Wykonanie: Kemot | O stronie | Polityka prywatności