WaypointGame
 
Waypointy
Pokaż na mapie #93 Kurczaki Punkty 0 pkt.
Popówek. Dom państwa Gruszków. Na poddaszu będziesz mógł się przekonać, jak spędzają czas kury domowe :-) Dom kryje w sobie wiele tajemnic. Liczę na fotodokumentację. Waypoint tylkodla zdecydowanych w działaniu, gdyż dostanie się do karteczki może być pewną trudnością. Mimo wszystko...
Pokaż na mapie #92 Domek Punkty 0 pkt.
Kolejne ruiny na WPG, tym razem właściciel chyba nie wytrzymał hałasu lądujących samolotów. Kod wewnątrz nad głównym wejściem.
Dawna strzelnica, teraz chyba tor dla motocyklistów. Kod mozna odczytać z wystającego korzenia drzewa, położonego na małym wzniesieniu.
Pokaż na mapie #90 Sciany Punkty 0 pkt.
Są to cztery ściany, kartka jest przyklejona do "okna".
Pokaż na mapie #89 Jeziorko Punkty 0 pkt.
Waypoint dość trudny. Dostępu do okolic jeziorka bronią dwa niezbyt milusińskie, nie wiedzieć czemu stale poddenerwowane, na szczęście kurduplaste czworonogi... :-) Trzeba sprytu, a przede wszystkim właściwego najazdu, aby ominąć tą natrętną parę. Kod nalepiony jest na plastikowej butelce...
Pokaż na mapie #88 Mostek Punkty 0 pkt.
Mostek (drugi już w tej edycji) znajduje się na trasie czerwonego szlaku. Generalnie, w okolicach brwinowa szlak ten ma na celu chyba ukazanie tzw. wierzb szopenowskich... Na tym waypointcie napatrzycie się na nie do woli ... :-)
Pierwszy Brwinowski Alley już blisko. Szpital Polowy daje przedsmak ciekawych Brwinowskich klimatów. Kod znajduje się tuż pod tablicą pamiątkową.
Pokaż na mapie #86 Domek Punkty 0 pkt.
Kod znajduje się wewnątrz opuszczonego, niewielkiego budyneczku pełniącego onegdaj nie do końca jasną dla mnie rolę. Może ktoś rzuci więcej światła na to miejsce?
Pokaż na mapie #85 Słup Punkty 0 pkt.
Słup odporowy średniego napięcia nr 4396. Kartka znajduje się na jednej z żerdzi. Uwaga na bujną roślinność po drodze do słupa!
Pokaż na mapie #84 Kamień Punkty 0 pkt.
Nie jest to zwykły kamień, ale głaz upamiętnijący jugosławiańską młodzież pomagającą w odbudowie Warszawy w 1946 r.
Pokaż na mapie #83 Kanie Punkty 0 pkt.
Ostanio naszły mnie sentymenty, czego efektem jest ten Waypoint. Myślę, że miejsce jest doskonalne znane. Ja wiąże z nim dużo wspomnień: wycieczki w podstawówce, czy zabawy najpierw w zuchach, a później w harcerstwie. Pamiętam jak woda w rzeczce była na tyle czysta, że można było się k...
Pokaż na mapie #82 Mostek Punkty 0 pkt.
Mostek przy stawach w Zalesiu, niedaleko ośrodka w Zimnych Dołach. Kod jest pod mostkiem.
Miejsce pamięci ofiar katastrofy lotniczej z 1987 r w której zginęły 183 osoby. Owaypointowana została jedna z ławek.
Pokaż na mapie #80 Czaszka Punkty 0 pkt.
Trochę tajemniczy obelisk, upamiętniający 30 tys. osób zmarłych w szpitalu przed 1799 r. Kod znajduje się na doniczce z kwiatami obok czaszki.
Pokaż na mapie #79 Gruzja Punkty 0 pkt.
Punkt umieszczony w widocznym miejscu, na metalowym elemencie płotu betonowego. Za płotem dokańczają żywota kolejne przemysłowe tereny Warszawy.
Pokaż na mapie #78 Scianka Punkty 0 pkt.
Wiadukt kolejowy. Kartka znajduje się w widocznym miejscu, na jednej z podpór wiaduktu. Nieco wyżej.
Waypoint niebezpieczny: strzeże go dwóch uzbrojonych po zęby i jeden z rewolwerem. Kartka umieszczona w widocznym miejscu na ogrodzeniu.
Pokaż na mapie #76 Szlaban Punkty 0 pkt.
Po prostu szlaban
Pokaż na mapie #75 Deska Punkty 0 pkt.
Kartka jest przyklejona do jednej z dwóch, równoległych desek (prostopadłych do drzewa), w samym środku kępki drzew. Uwaga na pokrzywy
Kartka jest przyklejona zaraz przy wejściu do domu. Uwaga! Przy wejściu do domku zauważyliśmy dwa opakowania po wysoko-alkoholowych substancjach. Radzimy zachować szczególną ostrożność:)

aktywny - waypoint aktywny niepewny - waypoint oznaczony jako niepewny nieaktywny - waypoint nieaktywny

Pomysł: zerozeroseven | Wykonanie: Kemot | O stronie | Polityka prywatności