WaypointGame
 
Waypointy
Miejsce pamięci ofiar katastrofy lotniczej z 1987 r w której zginęły 183 osoby. Owaypointowana została jedna z ławek.
Pokaż na mapie #80 Czaszka Punkty 0 pkt.
Trochę tajemniczy obelisk, upamiętniający 30 tys. osób zmarłych w szpitalu przed 1799 r. Kod znajduje się na doniczce z kwiatami obok czaszki.
Pokaż na mapie #79 Gruzja Punkty 0 pkt.
Punkt umieszczony w widocznym miejscu, na metalowym elemencie płotu betonowego. Za płotem dokańczają żywota kolejne przemysłowe tereny Warszawy.
Pokaż na mapie #78 Scianka Punkty 0 pkt.
Wiadukt kolejowy. Kartka znajduje się w widocznym miejscu, na jednej z podpór wiaduktu. Nieco wyżej.
Waypoint niebezpieczny: strzeże go dwóch uzbrojonych po zęby i jeden z rewolwerem. Kartka umieszczona w widocznym miejscu na ogrodzeniu.
Pokaż na mapie #76 Szlaban Punkty 0 pkt.
Po prostu szlaban
Pokaż na mapie #75 Deska Punkty 0 pkt.
Kartka jest przyklejona do jednej z dwóch, równoległych desek (prostopadłych do drzewa), w samym środku kępki drzew. Uwaga na pokrzywy
Kartka jest przyklejona zaraz przy wejściu do domu. Uwaga! Przy wejściu do domku zauważyliśmy dwa opakowania po wysoko-alkoholowych substancjach. Radzimy zachować szczególną ostrożność:)
Kod znajduje sie na cokole figurki.
Karteczka z kodem przyklejona jest w prawym górnym rogu okna.
Kod znajduje sie na środku mostku na ukośnym wzmocnieniu barierki.
Pokaż na mapie #70 Fort 142 Punkty 0 pkt.
Aby odnalezc kod nalezy wejsc do środka fortu łukowatym wąskim korytarzem obok drzwi lub drzwiami głównymi kod znajduje sie na futrynie drugiego okna pomiedzy waskim korytarzem, a wejściem głównym.
Oznaczenie kodowe znajduje się na płycie DVD z naszymi bohaterami. Płyt tychże jest w tym miejscu całe mnóstwo. Na stojakach reklamowych, w dziale dla dzieci, w nowościach... Trzeba się śpieszyć. a nuż wykupią :-D
Pokaż na mapie #68 Mostek Punkty 0 pkt.
Waypoint znajduje się w parku, na kamiennym mostku niedaleko boiska. Dostęp do oznaczenia jest bardzo łatwy istnieje więc ryzyko szybkiej deaktywacji. Trzeba się spieszyć :-) Miejsce bardzo urokliwe.
Oznaczenie znajduje się na pozostałościach fundamentu, prawdopodobnie jakiegoś domu, który stał w tym miejscu. Znalezienie fundamentu może być małym wyzwaniem, poniewaź teren jest trochę zarośnięty. Należy kierować się na charakterystyczne pochylone drzewo. Punkt dość trudny, jednak okolica...
Pokaż na mapie #66 Semafor Punkty 0 pkt.
Zwykły semafor.
Pokaż na mapie #65 Akwilon Punkty 0 pkt.
Akwilon to nazwa...statku, który już się napływał i osiadł na mieliżnie, tuż przy Alejach. Kod znajduje się wewnątrz kabiny.
Kod nalepiony jest u podstawy jednej z 4 kolumn zwieńczonych balkonem (???). Przykład inwestycji rozpoczętej z książęcym rozmachem, niestety budowa prawdopodobnie nieco się przeciągnęła.... :-) Punkt łatwo dostępny.
kod naklejony na tabliczce opartej o płot.
Pokaż na mapie #62 Skocznia Punkty 0 pkt.
...

aktywny - waypoint aktywny niepewny - waypoint oznaczony jako niepewny nieaktywny - waypoint nieaktywny

Pomysł: zerozeroseven | Wykonanie: Kemot | O stronie | Polityka prywatności